language
Strona główna O firmie Produkty Usługi Promocje Technologia Aktualności Dostawcy Kontakt
Historia Obszary działania Certyfikaty Projekty unijne
Klamry, obejmy do rurKonsole, szyny metaloweWsporniki OgrodoweŁączniki dachowe; łączniki przemysłoweWspornik, siedziska do rurSystem Konstrukcji StojącejPalety Metalowe Wanny wychwytowe , wanny ociekoweKontenery, klatki, skrzynie metaloweWózki narzędziowe, wózki transportoweWłazy, płytki, drzwiczki, kluczeSchody metalowePodpórki do rur wentylacyjnychPodnośniki hydrauliczne, platformyZbiorniki na olej opałowyManubagStojaki do transportu okienOgrodzenia zaporoweKontenery,stojaki transportowe Stopy , wytłoczki , wywieszki
Cięcie plazmoweSpawanieGięcie elementów stalowychCięcie blach
Park maszynowy Prasy krawędzioweNożyce gilotynowePrzecinarki taśmoweSpawarkiPrasy mimośrodoweWiertarkiWózki widłowePrasy hydrauliczneGiętarki do rurWypalarka Plazmowa CUTTER System zarządzania jakością
Kontakt Zapytanie ofertowe Zamów katalog Dla dostawców wyrobów hutniczych
Środa, 29 listopada 2023 Jesteś w: Strona główna / Technologia

Park maszynowy

powiększ

Firma Zakład Metalowy Staryk posiada szeroki i nowoczesny park maszynowy. Począwszy od pras mimośrodowych, poprzez krawędziarki, noże gilotynowe, piły taśmowe, wiertarki do najnowoczesniejsze spawalni w regionie wyposażonej w spawarki mig/mag.

Do transportu wewnętrznego używamy trzech wózków widłowych o udźwigu odpowiednio 2,5 i 3,5 tony. Pozwala nam to bez problemu wyładować i rozwieść materiały i surowce w odpowiednie gniazda produkcyje, a pózniej zapakować gotowe wyroby na samochody ciężarowe.

Maszyny i urządzenia obsługiwane sa przezpersonel o odpowiednich kwalifikacjach z dużym doswiadczenie produkcyjnym.

O mozliwościach technicznychposiadanych przez firmę maszyn i urządzeń dowiedzą się Państwo wybierając odpowiednią zakładkę z menu Park Maszynowy.

Wszystkie maszyny możemy również używać świadcząc usługi dla naszych Klientów.

Zapraszymy.

 

 Prasa krawędziowa

Posiadamy również dobrze wyposażony warsztat przygotowania produkcji. Frezarki, wiertarki, piec muflowy, szlifierka do płaszczyzn pozwala nam na precyzyjne wykonywanie oprzyrządowania do produkcji.

 

powiększpowiększpowiększpowiększ
Nożyce gilotynowePiła taśmowa ERGONOMIC 290.250 GACWiertarka słupowa W40Spawarki Power tec 280 pro