language
Strona główna O firmie Produkty Usługi Promocje Technologia Aktualności Dostawcy Kontakt
Historia Obszary działania Certyfikaty Projekty unijne
Klamry, obejmy do rurKonsole, szyny metaloweWsporniki OgrodoweŁączniki dachowe; łączniki przemysłoweWspornik, siedziska do rurSystem Konstrukcji StojącejPalety Metalowe Wanny wychwytowe , wanny ociekoweKontenery, klatki, skrzynie metaloweWózki narzędziowe, wózki transportoweWłazy, płytki, drzwiczki, kluczeSchody metalowePodpórki do rur wentylacyjnychPodnośniki hydrauliczne, platformyZbiorniki na olej opałowyManubagStojaki do transportu okienOgrodzenia zaporoweKontenery,stojaki transportowe Stopy , wytłoczki , wywieszki
Cięcie plazmoweSpawanieGięcie elementów stalowychCięcie blach
Park maszynowy Prasy krawędzioweNożyce gilotynowePrzecinarki taśmoweSpawarkiPrasy mimośrodoweWiertarkiWózki widłowePrasy hydrauliczneGiętarki do rurWypalarka Plazmowa CUTTER System zarządzania jakością
Kontakt Zapytanie ofertowe Zamów katalog Dla dostawców wyrobów hutniczych
Niedziela, 28 listopada 2021 Jesteś w: Strona główna

Witamy w serwisie ZM STARYK

Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym.
Stworzyliśmy go z myślą o Naszych Klientach, tak aby bez problemów mogli znaleźć interesujące Ich pozycję. Zapraszamy do korzystania z serwisu, oraz w razie pytań kontaktowanie się z naszym Działem Obsługi Klienta. Mamy nadzieje, że nasze wyroby, oraz możliwości techniczne spełnią Państwa oczekiwania i życzenia.

Zakład Metalowy STARYK to firma produkcyjna działająca w branży metalowej od 1991 roku.

Główna działalność firmy to produkcja wyrobów metalowych w szerokim asortymencie.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wyspecjalizowana kadra pozwalają na pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów. Załogę tworzą doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem produkcyjnym. Naszą misją i nadrzędnym celem jest pełne zadowolenie naszych odbiorców poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości i w konkurencyjnej cenie. Posiadamy duże doświadczenie w szerokim zakresie produkcji dla różnych gałęzi przemysłu.

JESTEŚMY PEWNI, ŻE SPROSTAMY WSZYSTKIM STAWIANYM WYMAGANIOM.
Zaangażowanie wszystkich pracowników i silna motywacja na rzecz zapewnienia wysokiej jakości wykonywanych produktów i usług umacnia naszą pozycję na rynku , umożliwiając dalszy rozwój firmy i jej pracowników.Proponujemy Państwu podjęcie współpracy w szerokim zakresie - szczegóły oferty przedstawiamy na kolejnych stronach serwisu. Pragniemy równocześnie podkreślić, iż jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie mogące zbliżyć Nasze Firmy, wierzymy również, że uda nam się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ewentualnej współpracy.

Na niniejszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wzory wyrobów produkowanych przez naszą firmę. Produkty przedstawione w jasny i czytelny sposób pozwolą Państwu na dokonanie trafnego wyboru. Rzetelna informacja techniczna, możliwość wykonania wyrobów pod zamówienie Klienta według jego potrzeb pozwala nam być konkurencyjnym na rynku europejskim.

Zapraszamy do współpracy.

dowiedz się więcej

Promocje

Podstawa Słupa Typu Stopa okrągłaStopa kwadrat 110x110Manurack pojedyńczy
Podstawa Słupa Typu "U" Do Betonu
Wspornik służy do mocowania słupów drewnianych z podłożem betonowym. Wykonany z płaskownika 60x5mm i...
Stopa okrągła
Firma produkuje stopy do palet fi 180 z blachy 3 i 4mm.wysokość  60mm
Stopa kwadrat 110x110
Stopa kwadratowa 110x110 wysokość 30mm. z blachy 4mm. Możliwość wykonania z blachy 3mm. 
Manurack pojedyńczy
Paleta typu Manurack umożliwia magazynowanie produktów. Pozwala na efektywniejsze wykorzystanie powierzchni...
Zamów katalog

Aktualności

2021-01-04
Dotacja na kapitał obrotowy "Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa z powodu COVID-19"

Dotacja na kapitał obrotowy "Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa z powodu COVID-19" w kwocie 127 128.00 zł.

dowiedz się więcej